گرامیداشت هفته معلم

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ | ۱۴:۳۰ کد : ۲۰۰۷۹ اخبار شیرپوینت
در مرکز علمی - کاربردی آتش نشانی و خدمات ایمنی آمل
گرامیداشت هفته معلم

مرکز آموزش عالی علمی کاربردی ساخا بمناسبت 12 اردیبهشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و بزرگداشت مقام شامخ معلم مراسمی را با حضور کلیه اساتید مرکز ، اعضای شورای اسلامی شهر آمل، شهردار آمل ، مدیران سازمانهای وابسته به شهرداری و کلیه پرسنل مرکز برگزار نمود .

در این مراسم که به همت امور فرهنگی مرکز آموزش عالی علمی کاربردی ساخا آمل در روز دوشنبه هیجدهم اردیبهشت 91 در سالن همایشهای این مرکز برگزار گردید. در ابتدا عبدالعلی رویان ریاست مرکز از نقش و جایگاه رفیع معلم در جامعه یاد کرد و همچنین یاد و خاطره اساتید و داشمندان هسته ای ( شهید علیمحمدی ، شهریاری ، عباسی دوانی ، رضایی نژاد و احمدی روشن ) را که طی دوسال اخیر توسط دشمنان قسم خورده این نظام مقدّس به شهادت رسیدند، را گرامی دانست .در ادامه دکتر لطفی مدیر آموزش و پرورش آمل بعنوان سخنران این مراسم از جایگاه و وظایف معلّم و نقش کلیدی آنها در تربیت نسلهای آینده این مرز و بوم سخن گفت.

شایان ذکر است در این مراسم از کلیه اساتید مرکز با اهدای لوح یادبود و هدیه تقدیر شد. همچنین از نفرات برتر نمایشگاه ماکت که از دهم اردیبهشت در مرکز آموزش عالی علمی کاربردی ساخا برگزار شده بود نیز با اهدای لوح و هدیه ای به رسم یادبود قدردانی شد.


نظر شما :