حضور فعال فرهنگ و هنر دو نوشهر در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، مواد اولیه، منسوجات خانگی، ماشینهای گلدوزی و محصولات نساجی، شرکت های داخلی و خارجی

۱۸ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۴:۳۰ کد : ۲۰۴۲۱ اخبار
در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، مواد اولیه، منسوجات خانگی، ماشینهای گلدوزی و محصولات نساجی، شرکت های داخلی و خارجی حضوری فعال دارند. این شرکت ها در زمینه تولید ماشین آلات نساجی، انواع نخ و مواد اولیه، منسوجات خانگی ، حوله ، پتو ، رومیزی ، پرده و .... فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند.
حضور فعال فرهنگ و هنر دو نوشهر در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، مواد اولیه، منسوجات خانگی، ماشینهای گلدوزی و محصولات نساجی، شرکت های داخلی و خارجی

در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، مواد اولیه، منسوجات خانگی، ماشینهای گلدوزی و محصولات نساجی، شرکت های داخلی و خارجی حضوری فعال دارند. این شرکت ها در زمینه تولید ماشین آلات نساجی، انواع نخ و مواد اولیه، منسوجات خانگی ، حوله ، پتو ، رومیزی ، پرده و .... فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند. در میان شرکت های داخلی و خارجی که سالهاست در این نمایشگاه شرکت می کنند، امسال برای اولین بار، غرفه ای متفاوت حضور دارد.

این غرفه از جنس شرکتهای صنعتی نیست، این غرفه از جنس کسب و کارهای دانشگاهی و متعلق به دفتر کارآفرینی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر نوشهر است.

برای اولین بار در تاریخ نمایشگاه های نساجی و برای اولین بار در تاریخ دانشگاههای کشور، یک دانشگاه در کنار بزرگان صنعت نساجی داخلی و خارجی، به نمایش آثار، تجهیزات و محصولات خود پرداخت.

باعث افتخار است که برای اولین بار در کشور و در بین این همه دانشگاههای مطرح و مدعی، مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر نوشهر ارتباط بین دانشگاه و صنعت را در این نمایشگاه تخصصی، محقق و عینی کرد.

شایان ذکر است دفتر کارآفرینی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر نوشهر با ثبت برند پوشاک "ژما" به عنوان اولین برند دانشگاهی دوخت کشور، تعجب و تحسین همه بازاریان و صاحبان صنعت نساجی و دوخت کشور را در نمایشگاه نساجی به همراه داشت که این نشان از سرافرازی دانشگاه جامع علمی کاربردی و نظام آموزش های عالی مهارتی در اجرای فرامین رهبری و  رسیدن به اقتصاد مقاومتی دارد.

در ۲۵ سال سابقه دانشگاه جامع علمی کاربردی، همین بس که در نمایشگاه تخصصی صنعت، برای اولین بار یک دانشگاه و یک برند متولد شده در دانشگاه حضور دارد.

یعنی دانشگاه جامع علمی کاربردی، توانسته است با تولید فناوری به تجاری سازی و حضور قدرتمند در بازار دست یابد.

 

 

 


نظر شما :