کسب عنوان برترین طراح لباس سال در جشنواره بین المللی طراحی لباس توسط مرکز فرهنگ و هنر نوشهر

۱۶ دی ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۲ کد : ۳۷۵۶۳ اخبار
کسب عنوان برترین طراح لباس سال در جشنواره بین المللی طراحی لباس و تولید کنندگان پوشاک اسلامی توسط مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر نوشهر
کسب عنوان برترین طراح  لباس سال در جشنواره بین المللی طراحی لباس توسط مرکز فرهنگ و هنر نوشهر

جشنواره طراحی لباس و تولید کنندگان پوشاک اسلامی در تاریخ 9 دی ماه  1396 در سالن همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید.

در این همایش 1200 اثر از آثار برند های مطرح و طراحان ایرانی توسط داورانی از ایران و کشور ترکیه مورد ارزیابی قرار گرفت،که در این ارزیابی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر نوشهر با کسب 3 ستاره رتبه  برتر جشنواره را به  خود اختصاص داد. کسب عنوان برترین طراح  لباس سال افتخاری است که  توسط این واحد دانشگاهی کسب شده  است.

 این جشنواره  توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد مد و لباس اسلامی ایرانی و با حضور مسئولین  وزارت  فرهنگ  و ارشاد اسلامی و جناب آقای قبادی مشاور وزیر و دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس برگزار گردید.

انعکاس خبر این جشنواره در سامانه ملی و بخش خبر سراسری شبکه 2 و شبکه 3 سیما به اندازه ای بود که از مرکز فرهنگ و هنر نوشهر جهت شرکت در جشنواره بین المللی فجر و همچنین در جشنواره های خارجی نظیر جشنواره طراحان لباس کشور ترکیه و جشنواره طراحان لباس اسلامی کشور مراکش نیز دعوت به عمل آمد.


( ۱ )

نظر شما :