مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با حضور دکتر امید رییس دانشگاه علمی کاربردی

دکترامید رئیس دانشگاه علمی – کاربردی: مسیر موفقیت نیاز به همدلی دارد

۱۳ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۰:۳۱ کد : ۳۸۸۹۹ اخبار شیرپوینت اسلایدر اخبار
مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با حضور دانشگاهیان، مسئولین استانی و دکتر امید رییس دانشگاه علمی کاربردی کشور برگزار گردید.
دکترامید رئیس دانشگاه علمی – کاربردی: مسیر موفقیت نیاز به همدلی دارد

مراسم تکریم از دکتر محمد علی بهمنیار و معارفه دکتر اسداله تیموری یانسری به عنوان سرپرست دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با حضور دانشگاهیان، مسئولین و دکتر امید رییس دانشگاه علمی کاربردی کشور در سالن شهدای گمنام دانشگاه برگزار شد.

دکتر امید رییس دانشگاه علمی و کاربردی کشور در این مراسم با اشاره به اینکه انتخاب رییس دانشگاه هم سخت است و هم آسان گفت: از آن جهت آسان است که در بین نخبگان باید یک نفر انتخاب گردد و از طرفی انتخاب یک فرد از بین جمعیت نخبه کار بسیار سختی است.

وی با بیان اینکه در دانشگاه با تضاد و دودستگی به جایی نمی رسد و در مسیر موفقیت دانشگاه نیاز به همدلی دارد و این همدلی باید تقویت گردد.

دکتر امید اظهار داشت: با توجه به اینکه استان مازندران به عنوان قطب کشاورزی می باشد بهتر است این دانشگاه به عنوان دانشگاه تخصصی باقی بماند تا خیلی زودتر در مسیر ماموریت بدرخشد و دستیابی به این امر با مهارت افزایی در دل آموزش های نظری کار سختی نخواهد بود.

رییس دانشگاه علمی و کاربردی کشور با بیان اینکه افراد زیادی از بدو تاسیس این دانشگاه زحت کشیده اند عنوان داشت: برای اعتلای دانشگاه باید تلاش بیشتری شود و با هم فکری و همکاری میسر می گردد.

وی در پایان ضمن تشکر از خدمات دکتر بهمنیار آرزوی موفقیت و پیشرفت برای دکتر تیموری و مجموعه دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری نمود.