فراخوان دعوت به همکاری مدرس حق التدریس برای تدریس در رشته های علمی-کاربردی

۱۱ شهریور ۱۳۹۷ | ۰۸:۴۲ کد : ۳۹۹۶۳ اخبار شیرپوینت اسلایدر اخبار
دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مازندران به منظور شناسائی و تأمین مدرسان دوره های علمی کاربردی از بین افراد بومی متخصص و مجرب واجد شرایط و علاقمند جهت تدریس در رشته های علمی کاربردی بر اساس حداقل شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.


باسمه تعالی

 

فراخوان دعوت به همکاری مدرس حق التدریس برای تدریس در رشته­ های علمی-کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مازندران به منظور شناسائی و تأمین مدرسان دوره های علمی کاربردی از بین افراد بومی متخصص و مجرب واجد شرایط و علاقمند جهت تدریس در رشته ­های علمی کاربردی بر اساس حداقل شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

از این رو علاقمندان واجد شرایط می­توانند جهت اطلاع از عناوین رشته ­های تحصیلی مورد نیاز و سایر شرایط شرکت در این فراخوان از تاریخ 1397/6/10 به پرتال اصلی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مازندران، به آدرس http://ma.uast.ac.ir/ مراجعه نمایند. بدیهی است؛  شرکت در این فراخوان هیچگونه تعهد استخدامی و یا جذب را برای این دانشگاه نخواهد داشت و متقاضیانی که صلاحیت مدرسی ایشان به تایید نهایی دانشگاه می­رسد؛ مجاز به همکاری با مراکز آموزش علمی کاربردی استان در قالب قرارداد حق التدریس خواهند بود.

 1. شرایط عمومی:

 الف- تابعیت ایرانی.

ب- انجام خدمت وظیفه عمومی یا داشتن معافیت قانونی.

ج- عدم محرومیت از تمام یا بعضی از حقوق اجتماعی که مستلزم محرومیت از تدریس باشد.

د- عدم اشتهار به فسق و فجور و عمل به مناهی اخلاقی و اعمال و رفتار خلاف حیثیت و شرافت و شئون شغلی.

هـ- تقوای دینی و التزام عملی به احکام اسلام(انجام واجبات پرهیز از محرمات).

و- عدم وابستگی به رژیم گذشته، عدم عضویت در ساواک، فراماسونری و احزاب وابسته رژیم گذشته و عدم عضویت در احزاب و سازمانها و فرقه های وابسته به بیگانه و نداشتن سابقه تبلیغ موثر به نفع دولت های بیگانه یا مکاتب ضد اسلامی.

ز- تعهد و اعتقاد به انقلاب اسلامی، ولایت فقیه و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

تبصره1: اقلیت های دینی رسمی مندرج در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران داوطلب مدرسان علمی کاربردی دانشگاه از بند (هـ ) مستثنی بوده ولی باید عملاً متدین به ادیان خود باشد و به لحاظ جامعه اسلامی در مقام تجاهر به فسق بر نیاید.

 

 1. شرایط سنی:
 •  دارا بودن شرایط سنی حداقل 28 و حداکثر 70 سال تا 01/10/1397

تبصره2: متولدین قبل از 01/10/1327 و بعد از 01/10/1369 مجاز به شرکت در این فراخوان نمی باشند.

 1. شرایط اختصاصی:

- دارا بودن مدرک دکتری مرتبط با حداقل 2 سال سابقه تدریس در آموزش عالی و یا تجربه کاری در حوزه تخصصی ذیربط.

- دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد مرتبط با معدل کل بالاتر از 16 و حداقل 3 سال سابقه تدریس در آموزش عالی و یا تجربه کاری در حوزه تخصصی ذیربط.

تبصره3: مدارک تحصیلی معادل جهت شرکت در این فراخوان معتبر نمی­باشد.

 1. زمان ثبت نام:

متقاضیان تدریس در مراکز آموزش علمی کاربردی استان در صورت دارا بودن شرایط اولیه و با اطلاع از عناوین گروه درس­های مورد نیاز استان ذیربط می­توانند از تاریخ 1397/6/17 لغایت1397/6/31 با مراجعه به سامانه سجاد به آدرس eduold.uast.ac.ir    نسبت به ثبت تقاضای تدریس خود اقدام نمایند.

 1. مراحل پذیرش
 1. مراجعه به پرتال دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مازندران جهت اطلاع از شرایط، ضوابط،گروه درس­ها و تخصص­های مورد نیاز
 2. اسکن مدارک مورد نیاز اعلام شده در سامانه برای ثبت درخواست الکترونیکی
 3. ثبت درخواست در سامانه سجاد به آدرس eduold.uast.ac.ir  در یکی از گروه درس­های اعلام شده و دریافت کد رهگیری

تبصره4: متقاضیان تدریس پیش از انتخاب گروه درس آموزشی خود از بین گروه درس­های مندرج در فراخوان آن واحد استانی، می­بایست نسبت به مطالعه سرفصل دروس برنامه ­های درسی علمی کاربردی ذیربط و تطبیق شرایط مجاز برای مدرس آن درس با مدارک تحصیلی خود اطمینان حاصل نمایند.

تبصره5: سرفصل برنامه ­های درسی مصوب علمی کاربردی از طریق آدرس  www.uast.ac.irدر دسترس می­باشد(منوی آموزشگزینه سرفصل برنامه ­های مصوب).

 1. دریافت فرم تقاضای ثبت نام از پرتال واحد استانی، تکمیل و ارسال آن به همراه کلیه مستندات لازم به واحد استانی، پس از تأیید اولیه درخواست تدریس توسط واحد استانی در سامانه سجاد.

تبصره 6: نتیجه بررسی شرایط اولیه متقاضیان تدریس از طریق پیامک و ایمیل به ایشان اعلام می­گردد.

 1. واریز وجه ثبت نام به میزان تعیین شده قبل از هرگونه اقدام و بررسی درکمیته­های استانی (زمان واریز وجه از طریق پیامک به اطلاع متقاضی می­رسد.

تذکر1: بر اساس مصوبه هیأت امناء دانشگاه  مبلغ قابل پرداخت جهت بررسی پرونده متقاضیان تدریس به عنوان مدرس آموزشی 700000 (هفتصد هزار) ریال می­باشد.

 1. شرکت در مصاحبه علمی و عمومی در زمان مقرر اعلام شده از سوی واحد استانی.

تبصره 7: در صورتیکه تعداد متقاضیان تدریس در هر گروه درس بیش از سه برابر ظرفیت اعلام شده باشد، کلیه متقاضیان آن گروه درس می بایست در آزمون کتبی مربوط شرکت نمایند و پذیرفته شدگان آزمون برای مصاحبه علمی و عمومی دعوت خواهند گردید.

تبصره 8: در صورتیکه تعداد متقاضیان تدریس در هر گروه درس به میزان سه برابر ظرفیت اعلام شده و یا کمتر باشد، کلیه متقاضیان آن گروه درس برای مصاحبه علمی و عمومی دعوت خواهند گردید.

تذکر 2: بارگذاری تصاویر اسکن شده مدارک مورد نیاز اعلام شده در سامانه برای ثبت درخواست الکترونیکی ضروری است.

تذکر 3: هرگونه مغایرت اطلاعات وارد شده با مستندات ارسالی منجر به لغو درخواست متقاضی در هر مرحله از بررسی خواهد شد.

تذکر 4: کلیه متقاضیان می توانند مراحل بررسی پرونده خود را از طریق کد رهگیری پیگیری نمایند.


<p style="text-align: center">مرورگر شما نمی تواند این pdf را نشان دهد<br></p> لینک دانلود فایل

( ۲۴ )

نظر شما :