رییس دانشگاه علمی کاربردی مازندران: چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی نشان از دوام، قوام و بالندگی آن دارد

۲۹ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۷ کد : ۴۲۰۵۴ اخبار شیرپوینت اسلایدر اخبار
دهمین نشست شورای فرهنگی و دومین جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه علمی کاربردی مازندران برگزار شد.
رییس دانشگاه علمی کاربردی مازندران: چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی نشان از دوام، قوام و بالندگی آن دارد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی مازندران، دکتر ناصر جعفری رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی مازندران که در دهمین نشست شورای فرهنگی و دومین جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه علمی کاربردی مازندران سخن می گفت، با اذعان این مطلب که چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی نشان از دوام، قوام و بالندگی آن دارد، افزود: چهار دهه است که اتاق فکر دشمنان علیه نظام، کشور و ملت بزرگوار ایران مشغول طراحی توطئه است اما این توطئه ها و فتنه ها بر اراده ملت بزرگ ایران هیچ تاثیری نداشته و نخواهد داشت چرا که دست یاری خداوند همواره با این ملت بوده است.

وی در ادامه افزود: وظیفه فرهنگی نیاز به مسئولیت ندارد و این وظیفه بر دوش هر ایرانی است اما ما دانشگاهیان باید به عنوان سفیران فرهنگی بیش از دیگران حساس و پیگیر باشیم.

دکتر ناصر جعفری با اشاره به اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر خاطر نشان کرد: اهتمام بسیار زیادی بکارگرفته شده تا این مهم در دانشگاه علمی کاربردی مازندران جاری و ساری شود و به دنبال اجرایی شدن این مهم در سطح مراکز در سال 98 هستیم.

در ادامه این نشست معاون دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاههای مازندران طی سخنانی گفت: اگر کار خالصانه برای خدا انجام شود، خداوند بهترین مصلحت را برای انسان رقم می زند.

حجت الاسلام والمسلمین یزدانی ادامه داد: دشمنان درصدد این هستند که به ولایت فقیه و اسلام ضربه بزنند و دانشگاهها در خط مقدم دفاع از ولایت و اسلام هستند. از این رو باید با برنامه ریزی درست برای تبیین مواضع انقلاب شکوهمند اسلامی بیش از پیش کار جهادی انجام دهیم.

وی در پایان سخنانش خاطرنشان کرد: تقویت ارزشهای دینی، توجه  و تشویق به یادگیری، حفظ و تدبر در قرآن کریم و اهتمام به فریضه امر به معروف و نهی از منکر باید سرلوحه فعالیت های فرهنگی دانشگاهها باشد.

در این نشست سرهنگ امیری معاون ستاد اجرایی امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران نیز به معرفی ساختار و برنامه های ستاد اجرایی امر به معروف و نهی از منکر مازندران پرداخت و در پایان احکام اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه علمی کاربردی مازندران به آنان اعطا شد.

#علمی_شو_کاربردی_شو

Instagram:@uast_ac_ir
Twitter :@uast_ac_ir
Soroush:@uast_ac_ir

کلید واژه ها: ناصرجعفرینشست شورای فرهنگیامربه معروفنهی از منکردانشگاه علمی کاربردی مازندرانسفیران فرهنگی#علمی_شو_کاربردی_شو