بسیج اساتید آماده ایجاد تحول در همه عرصه‌هاست

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۸:۴۷ کد : ۴۲۴۶۵ اخبار شیرپوینت اسلایدر اخبار
صبح امروز و در مراسم باشکوهی با حضور دانشگاهیان مازندران دکتر رحمت عباس‌تبار به عنوان رییس جدید بسیج اساتید مازندران معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی مازندران، در ابتدای این مراسم دکتر جانعلی‌زاده ازسوی دانشگاه مازندران به میهمانان خیرمقدم گفت.

در ادامه سرهنگ رضایی جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران ضمن گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر و تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س) به گوشه‌ای از پیشرفت‌های نظام بالنده اشاره کرد.

سپس دکتر رحمت عباس‌تبار مسئول جدید بسیج اساتید استان مازندران ضمن تشکر از خدمات شایسته دکتر بلباسی و همکاران ایشان، ایجاد انسجام در میان استادان دانشگاه را محور اصلی برنامه  خود خواند. وی هم‌افزایی کانون‌های بسیج اساتید استان را ضروری دانست و گفت: هم‌افزایی میان بسیج دانشجویی و بسیج اساتید هم در گام بعدی مد نظر خواهد بود.

رئیس جدید بسیج اساتید استان مازندران در ادامه با تأکید بر اینکه فعالیت‌های استادان بسیجی و بسیج اساتید استان باید به سمت اجتماعی شدن حرکت کند خطاب به رییس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: برای تحقق شعار «هر کانون یک مساله» باید همه کانون‌های بسیج اساتید به سمت اجتماعی شدن و حلّ‌المسائلی شدن حرکت کنند و ۱۰۰ دانشگاهی که در مازندران در حال ارائه خدمات آموزشی هستند، خدمات اجتماعی و حلّ‌المسائلی را در اولویت کاری خود قرار دهند.

دکتر عباس‌تبار همچنین تصریح کرد: برش استانی طرح اعتلای بسیج اساتید در اسرع وقت آماده خواهد شد و بسیج اساتید قصد کمک به استان و دانشگاهها را خواهد داشت.

وی در پایان همچنین گفت: در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی، بسیج اساتید آماده ایجاد تحول در همه عرصه‌هاست و آن چیزی که در رأس برنامه‌های ما قرار خواهد داشت کار است، کار و باز هم کار.

#علمی_شو_کاربردی_شو

Instagram:@uast_ac_ir
Twitter :@uast_ac_ir
Soroush:@uast_ac_ir

کلید واژه ها: بسیج اساتیدتودیع و معارفه


( ۱ )