مازندران از جمله استانهای پر افتخار کشور در دانشگاه علمی کاربردی است

۱۳ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۳:۱۴ کد : ۴۲۸۵۱ اخبار شیرپوینت اسلایدر اخبار
نشست هم اندیشی روسای مراکز علمی کاربردی مازندران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی مازندران، دکتر ناصر جعفری رییس دانشگاه علمی کاربردی مازندران که در جمع روسای مراکز علمی کاربردی استان سخن می گفت، با اذعان این مطلب افزود: گرچه در سال ۹۷ به علت تغییر نظام آموزش و پرورش، در پذیرش دانشجو از لحاظ کمی توفیق چندانی نداشته ایم اما تمام تلاشمان را بکار گرفتیم تا در جهت ارتقای کیفیت آموزشهای مهارتی گام برداریم و خود را در این حوزه موفق ارزیابی می کنیم.

وی ادامه داد: از مراکز انتظار می رود همچنان روند ارتقای کیفیت را ادامه دهند و از فرصت های موجود در این زمینه استفاده کنند.

دکتر ناصر جعفری ضمن اذعان این مطلب که در سال ۹۷ در استان ۱۲ مرکز نوآوری راه اندازی شده است، گفت: باید برای مراکز رشد و مراکز نوآوری برنامه داشته باشیم و باید از این پتانسیل خوب که برای ما خلق شده استفاده کنیم و روند برگزاری همایش ها، استارت آپ ها و توجه به حوزه فناوری و کارآفرینی را ادامه دهیم.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی مازندران از مشاوره و حمایت از مراکز برای بهتر شدن وضعیت کمی و کیفی آنها خبر داد و گفت: برای بهتر شدن وضعیت کمی و کیفی مراکز در سال ۹۸ برنامه هایی را داریم و انشالله به جد آنها را پیگیری خواهیم کرد.

وی فعالیت مهم دیگر دانشگاه در سال ۹۷ را در حوزه مدرسان دانست و گفت: بخش اعظم مدرسان مهارتی مازندران در سال ۹۷ ساماندهی شدند و این مسیر در سال ۹۸ همچنان ادامه خواهد داشت.

وی در پایان سخنانش خواستار تداوم همدلی،  صداقت و همکاری روسا، کارکنان و مدرسان مراکز علمی کاربردی در سال پیش رو شد و گفت: کارهای زیادی انجام شده و افتخارات بسیاری در حوزه های مختلف آموزشی، ورزشی، فرهنگی، فناوری و نوآوری کسب کرده ایم و این امر محصول زحمات همه عزیزان در سراسر استان است.

#علمی_شو_کاربردی_شو

Instagram:@uast_ac_ir
Twitter:@uast_ac_ir
Soroush:@uast_ac_ir

 

کلید واژه ها: مازندراندانشگاه علمی کاربردی مازندرانافتخارکیفیتارتقای کیفیت آموزشهای مهارتی


نظر شما :