از مدرسان برتر دانشگاه علمی کاربردی مازندران تجلیل بعمل آمد

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۲۰:۰۰ کد : ۴۳۷۶۳ اخبار شیرپوینت اسلایدر اخبار
سرپرست دانشگاه علمی کاربردی مازندران: والدین با کمک به فرزندانشان در انتخاب آموزشهای مهارتی، آینده شغلی آنان را تضمین می کنند.
از مدرسان برتر دانشگاه علمی کاربردی مازندران تجلیل بعمل آمد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی مازندران، دکتر عبدالرضا شیخ الاسلامی سرپرست دانشگاه علمی کاربردی مازندران در این آیین معنوی با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، گفت: رمضان ماه بزرگی مملو از قدر، ارزش، خوبی، صمیمیت و صفاست و انسانیت و تقرب به خدا در این ماه معنا می شود.

سرپرست دانشگاه علمی کاربردی مازندران در ادامه با بیان اینکه اساتید ستون تعلیم و تربیت هستند و وظیفه سخت و سنگینی بر دوش آنهاست، افزود: بهترین فرزندان ما با دنیایی از عطوفت و در زمان اوج یادگیری و انگیزه و در واقع در زمان طلایی عمرشان به ما سپرده می شوند تا آنها را برای زندگی آینده شان آماده کنیم.

دکتر شیخ الاسلامی ادامه داد: وظیفه مهم افرادی که در خدمت آموزش هستند این است که مثبت نگر باشند و کمک کنند تا بدست جوانان این مرز و بوم برای مشکلات راه حل ارائه شود و خدای نکرده نسل آینده را بسمت ناامیدی سوق ندهند. چرا اشاعه منفی گرایی هیچ مشکلی را حل نمی کند.

سرپرست دانشگاه علمی کاربردی مازندران در ادامه بر آموزش مهارت به دانشجویان تاکید کرد و گفت: نیاز امروز کشور متخصص و کاردانی است که در کنار مدرک صاحب مهارت باشد.
وی اطمینان داد والدین با کمک به فرزندانشان در انتخاب آموزشهای مهارتی، آینده شغلی آنان را تضمین می کنند.

دکتر شیخ الاسلامی در پایان از مدرسان دانشگاه علمی کاربردی خواست تا مهارت، نظم و انضباط کاری را به کلاسها تزریق کنند و به دانشجویان بیاموزند تا همواره حق جو و حق طلب باشند.

در پایان این مراسم از ۱۵ تن از اساتید برتر دانشگاه علمی کاربردی مازندران تجلیل بعمل آمد.

#علمی_شو_کاربردی_شو

Instagram:@uast_ac_ir
Twitter:@uast_ac_ir
Soroush:@uast_ac_ir

کلید واژه ها: دانشگاه علمی کاربردی مازندرانتجلیل از مدرسان نمونه استانمهارتآموزش مهارتیدکتر عبدالرضا شیخ الاسلاممازندران


نظر شما :