نشست شورای تعامل و هم اندیشی مراکز علمی کاربردی مازندران برگزار شد

۱۲ تیر ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۳ کد : ۴۴۴۶۶ اخبار شیرپوینت اسلایدر اخبار
در نشست شورای تعامل و هم اندیشی مراکز علمی کاربردی مازندران مشکلات و نقطه نظرات مراکز مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست که دوازدهم تیرماه جاری و در سالن اجتماعات دانشگاه علمی کاربردی مازندران برگزار شد، به مشکلات و نقطه نظرات مراکز جهت طرح و بررسی در شورای تعامل و هم اندیشی دانشگاه جامع علمی کاربردی پرداخته شد.

دکتر عبدالرضا شیخ الاسلامی طی سخنانی در این نشست گفت: در کشورهای توسعه یافته حدود 8 هزار شغل تعریف شده، اما در کشور ما این عدد به حدود 3 هزار شغل محدود شده است.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی مازندران با بیان این مطلب که در حوزه برنامه ریزی شغلی باید به صورت جدی کار کنیم، گفت: تلاش ما در این حوزه باید هدفمند باشد، تا بتوانیم کمبود کاردان و متخصص را در جایگاههای شغلی مرتبط مرتفع کنیم.

وی با اشاره به خوشه های شغلی در دانشگاه جامع علمی کاربردی، افزود: نباید به دنبال آموزش در رشته هایی باشیم که گره ای از مشکلات کشور باز نمی کند.

دکتر شیخ الاسلامی در خاتمه بر مدیریت مشکلات آموزشی و افزایش سطح کیفی آموزشهای مهارتی توسط مراکز تاکید کرد.

در ادامه جلسه مباحث اداری، مالی، فرهنگی و دانشجویی و هیات اجرائی جذب مد نظر واحد استانی توسط معاون اجرایی؛ قوانین و مقررات آموزشی، آزمون و درخواست دوره ها توسط معاون علمی و موارد حراستی توسط مدیر حراست واحد استانی برای روسای مراکز تبیین شد.

پرسش و پاسخ و بررسی مسایل مراکز علمی کاربردی استان مازندران جهت پیگیری توسط واحد استانی و طرح و بررسی در شورای تعامل و هم اندیشی دانشگاه جامع علمی کاربردی، پایان بخش این نشست بود.

#علمی_شو_کاربردی_شو
Instagram:@uast_ac_ir
Twitter:@uast_ac_ir
Soroush:@uast_ac_ir

کلید واژه ها: دانشگاه علمی کاربردی مازندرانشورای تعامل و هم اندیشی مراکز#علمی_شو_کاربردی_شو


نظر شما :