حضور دانشگاه علمی کاربردی مازندران با ۴۸ ورزشکار در پنجمین المپیاد ورزشی دانشجویان علمی کاربردی

۳۱ تیر ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۵ کد : ۴۴۷۱۳ اخبار شیرپوینت اسلایدر اخبار
کاروان ورزشی دانشگاه علمی کاربردی مازندران با ۴۸ ورزشکار در دو گروه خواهران و برادران در پنجمین المپیاد ورزشی دانشجویان علمی کاربردی کشور شرکت می کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی مازندران، مجتبی موذن سرپرست کاروان ورزشی مازندران با اعلام این مطلب اذعان کرد: در گروه خواهران 4 نفر شرکت کننده در رشته های شطرنج و کاراته و در گروه برادران 44 نفر شرکت کننده در رشته های شطرنج، تنیس روی میز، تیراندازی، دومیدانی، شنا، جودو، کشتی آزاد و کشتی فرنگی در قالب تیم دانشگاه علمی کاربردی مازندران به مصاف رقیبان خواهند رفت.

وی گفت: با توجه به اینکه مازندران مهد کشتی کشور است، پر شرکت کننده ترین رشته کاروان ورزشی مازندران، رشته کشتی است و در این رشته از مدعیان کسب مدال و مدافع عنوان قهرمانی هستیم.

سرپرست کاروان ورزشی مازندران افزود: بر این اساس،  9 نفر شرکت کننده در 9 وزن از 10 وزن مسابقات در رشته کشتی آزاد و 8 نفر شرکت کننده در 8 وزن از 10 وزن مسابقات در رشته کشتی فرنگی به رقابت می پردازند.

موذن با بیان اینکه تیم ورزشی دانشگاه علمی کاربردی مازندران همواره مدال آور و افتخارآفرین در المپیادها و مسابقات مختلف دانشگاه جامع علمی کاربردی بوده است، گفت:  کسب مقام قهرمانی در رشته کشتی آزاددر دومین المپیاد دانشجویان علمی کابردی در سال 90، کسب مقام قهرمانی در رشته کشتی آزاد و کسب مقام سوم در رشته تکواندو در سومین المپیاد دانشجویان علمی کابردی در سال 92، کسب مقام قهرمانی در رشته کشتی آزاد، مقام سوم در رشته شطرنج و کاراته بانوان در چهارمین المپیاد دانشجویان علمی کابردی در سال 96، کسب مقام قهرمانی کشتی پهلوانی در نخستین جشنواره‌ فرهنگی، هنری، ورزشی کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای دانشگاه جامع علمی کاربردی در سال 97، قهرمانی رقابتهای کشتی آزاد یازدهمین، دوازدهمین و چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور در سال 91، 93 و97 و نایب‌قهرمانی رقابت‌های کشتی فرنگی چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان سراسر کشور در سال 97 از جمله این عناوین بوده است.

شایان ذکر است پنجمین المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی کشور به میزبانی دانشگاه علمی کاربردی چهارمحال و بختیاری از 5 تا 9 مرداد در بخش خواهران و 13تا 17 مرداد ماه در بخش برادران برگزار می شود.

#علمی_شو_کاربردی_شو
Instagram:@uast_ac_ir
Twitter:@uast_ac_ir
Soroush:@uast_ac_ir

کلید واژه ها: دانشگاه علمی کاربردی مازندرانالمپیادپنجمین المپیاد ورزشی دانشجویان علمی کاربردی


نظر شما :