رئیس دانشگاه علمی کاربردی مازندران: هدف دانشگاه جامع علمی کاربردی هدفی مقدس است

۰۲ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۱ کد : ۴۴۷۵۸ اخبار شیرپوینت اسلایدر اخبار
شیخ الاسلامی: وجود دانشجویان شاهد و ایثارگرموجب خیر و برکت برای نظام آموزش عالی است.
رئیس دانشگاه علمی کاربردی مازندران: هدف دانشگاه جامع علمی کاربردی هدفی مقدس است

دکترعبدالرضا شیخ الاسلامی رئیس دانشگاه علمی کاربردی مازندران که در نشست ستاد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر مازندران با بیان اینکه هدف دانشگاه جامع علمی کاربردی هدفی مقدس است، گفت: این دانشگاه وظیفه تربیت کاردان و کارآفرین را بر عهده دارد، کسانی که مشکلات کشور را به صورت تخصصی و عملی حل می کنند.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی مازندران با اشاره به تحریم های ظالمانه ای که در مورد کشورمان اعمال شده است، افزود: تحریم ها سبب شده در حوزه تعمیر و نگهداری قوی تر شویم و فشار حداکثری دشمن سبب قدرتمندتر شدن ما شده است.

دکترشیخ الاسلامی افزود: متاسفانه نرخ بالای بیکاری در دانش آموختگان کارشناسی ارشد و دکترا داریم و این در حالی است که فارغ التحصیل نباید جویای کار باشد.

وی ادامه داد: وضعیت تخصص در کشور نامطلوب و با مشکل مواجه است و وظیفه تک تک ماست تا به حل این مشکل و اصلاح هرم دانشگاهی کشور کمک کنیم.

رئیس ستاد شاهد و ایثار دانشگاه علمی کاربردی مازندران با اذعان این مطلب که وجود دانشجویان شاهد و ایثارگرموجب خیر و برکت برای نظام آموزش عالی است، گفت: دانشجویان شاهد و ایثارگر نگین دانشجویان ما هستند و انشالله خداوند به همه ما توفیق عطا کند تا خادمان خوبی برای آنان باشیم.

وی افزود: این دانشجویان هم از لحاظ روحیه حساس و لطیف اند و هم از لحاظ علمی وضعیت مطلوبی دارند بنابراین هم دانشگاه و هم بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان بانی این عزیزان باید به طورهماهنگی عمل کنیم تا مسایل مربوط به این دانشجویان به حداقل برسد و این می طلبد ارتباط قوی تر و منسجم تری بین دو مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و دانشگاه علمی کاربردی مازندران وجود داشته باشد.

#علمی_شو_کاربردی_شو
Instagram:@uast_ac_ir
Twitter:@uast_ac_ir
Soroush:@uast_ac_ir

کلید واژه ها: دانشگاه علمی کاربردی مازندراندانشجویان شاهد و ایثارگردانشگاه جامع علمی کاربردیکارآفرینکاردان#علمی_شو_کاربردی_شو


نظر شما :