غرش پلنگ های مازندران بر بام ایران

۱۷ مرداد ۱۳۹۸ | ۰۹:۵۷ کد : ۴۵۵۶۷ اخبار شیرپوینت اسلایدر اخبار
تیم کشتی مازندران با کسب هفت مدال طلا، یک نقره و یک برنز قهرمان مسابقات کشتی آزاد پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی مازندران، مجتبی موذن سرپرست تیم دانشگاه علمی کاربردی مازندران در پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی با اعلام این مطلب افزود: در کشتی آزاد علی حاج آقا نیا در وزن 61 کیلوگرم، علی اکبر زرودی در وزن 65 کیلوگرم، سیدمهرشاد اکبری در 74 کیلوگرم، علی وطنی در وزن 79 کیلوگرم، بابک صفری در وزن 86 کیلوگرم، علیرضا قاسمی در وزن 92 کیلوگرم و علی اکبر صفرپور در وزن 125 کیلوگرم اول و صاحب گردن آویز ارزشمند طلا شدند. 

مجتبی عموزاد در وزن 72 کیلوگرم صاحب مدال نقره شد و پژمان فضل الله تبار نیز در وزن 97 کیلوگرم مدال برنز را بر گردن آویخت. 

وی افزود: در کشتی فرنگی نیز حیدر علی نژاد در وزن 87 کیلوگرم و امیرحسین قلی زاده در وزن 130 کیلوگرم حائز بر سکوی دوم ایستادند و مدال نقره کسب کردند. علیرضا یزدانی و علی زرودی  نیز در اوزان 82 و 97 کیلوگرم  سوم شدند و مدال برنز را به دست آوردند.

مجتبی موذن با اذعان اینکه در این دوره از مسابقات 9 کشتی گیر آزاد و 8 کشتی گیر فرنگی در تیم کشتی مازندران به سرمربیگری مسعود واحدی حضور داشتند، گفت: 13 مدال شیرین حاصل تلاش تیم کشتی مازندران بوده است.

سرپرست تیم کشتی مازندران با اشاره به اینکه همه کشتی گیران این تیم دارای عنوانین ملی هستند، افزود: سطح مسابقات بسیار بالا بود و کشتی گیران مطرحی در آن حضور داشتند. لرستان، خوزستان، اردبیل و فارس را از تیم های مدعی این مسابقات بودند و پیش بینی مسابقات بسیار دشوار بود زیرا کشتی گیران با تمام توان وارد میدان می شدند. 

مجتبی موذن تصریح کرد: برگزاری این المپیاد در ارتقای روحیه دانشجویان بسیار موثر بوده است.

#علمی_شو_کاربردی_شو

#المپیاد_بر_بام_ایران

کلید واژه ها: دانشگاه علمی کاربردی مازندرانپنجمین المپیاد ورزشی دانشجویان علمی کاربردی# المپیاد_بر_بام_ایران


( ۱ )

نظر شما :