نتایج طرح ساماندهی مدرسان دانشگاه علمی کاربردی مازندران اعلام شد

۱۳ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۰:۲۴ کد : ۴۶۱۳۴ اخبار شیرپوینت اسلایدر اخبار
فرآیند جذب ۷۰۵ نفر از شرکت کنندگان در طرح ساماندهی مدرسان دانشگاه علمی کاربردی مازندران به انجام رسید

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی مازندران، اسد شاهانی معاون اجرایی دانشگاه علمی کاربردی مازندران با اعلام این خبر افزود: 154 نفر از شرکت کنندگان در گروه صنعت، 338 نفر در گروه مدیریت و خدمات اجتماعی، 84 نفر در گروه کشاورزی، 87 نفر در گروه فرهنگ و هنر و 42 نفر از گروه علوم پایه بودند.

رئیس دبیرخانه هیات اجرایی جذب دانشگاه علمی کاربردی مازندران در ادامه گفت: با توجه به تعداد شرکت کنندگان برای کارگروه صنعت 6 جلسه، کشاورزی 2 جلسه، مدیریت و خدمات اجتماعی 13 جلسه، فرهنگ و هنر2 جلسه، علوم پایه 3 جلسه و در مجموع 26 کمیته تخصصی تشکیل شد. 

شاهانی افزود: انجام فرآیند جذب این تعداد از مدرسان حاصل همکاری و تلاش بیش از 55 نفر از اعضای هیات علمی از دانشگاه های مازندران، صنعتی نوشیروانی بابل، علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری و دانشگاه جامع علمی کاربردی است.

وی یادآور شد: در لیست اولیه مراکز علمی کاربردی تعداد مدرسان 1150 نفر بوده است که  از این تعداد 705 نفر در فرآیند جذب و انجام مصاحبه ها حضور یافتند و با توجه به سطح علمی شرکت کنندگان 92 درصد آنان مورد تائید قرار گرفتند و با 8 درصد قطع همکاری می شود.

اسدشاهانی که در حاشیه جلسه هیات اجرایی جذب دانشگاه علمی کاربردی سخن می گفت، خاطرنشان کرد: برای مهر ماه سالجاری تمامی مدرسان علمی کاربردی مازندران تعیین تکلیف شده اند و صرفا مدرسانی که دارای صلاحیت و کد مدرسی هستند در مراکز علمی کاربردی استان مشغول به تدریس و فعالیت علمی خواهند بود.

#علمی_شو_کاربردی_شو

www.uast.ac.ir

ma.uast.ac.ir

Soroush:@uast_ac_ir

Bale: @uast_ac_ir

Instagram:@uast_ac_ir
Twitter:@uast_ac_ir
Soroush:@uast_ac_ir

کلید واژه ها: دانشگاه علمی کاربردی مازندرانهیات اجرایی جذبطرح ساماندهی مدرسان


( ۲ )

نظر شما :