پیام رئیس دانشگاه علمی کاربردی مازندران به مناسبت آغاز سال تحصیلی ۹۹-۹۸

۰۱ مهر ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۳ کد : ۴۶۳۵۵ اخبار شیرپوینت اسلایدر اخبار
رئیس دانشگاه علمی کاربردی مازندران با صدور پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی مازندران، دکتر عبدالرضا شیخ الاسلامی رئیس دانشگاه علمی کاربردی مازندران با صدور پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت. در این پیام آمده است:

در آستانه ی ماه مهر و مهربانی و آغاز هفته شکوهمند «دفاع مقدس»، شروع سال تحصیلی جدید را به دانشجویان، مدرسان، روسای مراکز و همه اعضای خانواده بزرگ دانشگاه جامع علمی کاربردی مازندران صمیمانه شادباش و تهنیت عرض می کنم.

بی شک مهمترین اهداف و اولویت های پیش روی دانشگاه جامع علمی کاربردی مازندران امید به آینده و تاکید جدی بر مهارت آموزی، ارتقای کیفیت آموزشی، توجه به آموزش در محیط کار واقعی و توسعه فعالیت های نوآورانه و کارآفرینانه در مراکز آموزشی استان است.

به شکرانه خداوند متعال، رشد نرخ ثبت نام علاقمندان و افزایش تعداد دانشجویان در پذیرش اخیر، نویدبخش افزایش آگاهی بخشهای مختلف جامعه نسبت به آموزشهای مهارتی و اقبال خانواده ها به دانشگاه جامع علمی کاربردی است.

امید آن دارم در پناه الطاف ایزد منان و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج)، سال تحصیلی جدید نیز برای همه سرشار از خیر، برکت و سلامتی و توأم با خودسازی، تهذیب نفس و مهارت آموزی باشد.

#علمی_شو_کاربردی_شو

www.uast.ac.ir

ma.uast.ac.ir

Soroush:@uast_ac_ir

Bale: @uast_ac_ir

Instagram:@uast_ac_ir
Twitter:@uast_ac_ir
Soroush:@uast_ac_ir

کلید واژه ها: دانشگاه علمی کاربردی مازندران


نظر شما :