تا پایان سالجاری صندوق فناوری و نوآوری و شتابدهنده ها در دانشگاه جامع علمی کاربردی تاسیس می شوند

۱۷ مهر ۱۳۹۸ | ۱۰:۵۵ کد : ۴۶۶۱۷ اخبار شیرپوینت اسلایدر اخبار
مدیرکل امور پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی از مرکز نوآوری نوور بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی مازندران، دکترمحمدحسین  موسی زاده که در جمع شرکتها و عوامل اجرایی مرکز نوآوری نوور مستقر در مرکز آموزش علمی کاربردی سازه های سنگین مازندران سخن می گفت با اذعان این مطلب که مدل برخورد دانشگاه جامع علمی کاربردی با مقوله نوآوری متفاوت و نزدیک ترین مدل به پارکهای جهان است، گفت: مراکز نوآوری در دانشگاه جامع علمی کاربردی اجازه تولید و سرمایه گذاری دارند و می توان گفت خط تفاوت ما در مراکز نوآوری دانشگاه جامع علمی کاربردی با سایر مراکزرشد، پارکها و شتابدهنده های دانشگاهی توجه ویژه به خط توسعه پارکهای دنیاست.

مدیرکل امور پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: آموزش در این دانشگاه به بخش خصوصی برون سپاری شده و در بخش خصوصی انگیزه برای اجرای پروژه ها بیشتر و پیش برنده تر است.

وی ادامه داد: تا پایان سالجاری صندوق فناوری و نوآوری و شتابدهنده ها در دانشگاه تاسیس می شوند.

دکتر موسی زاده در ادامه گفت: دغدغه ما در مراکز نوآوری باید رفع نیازها باشد و باید بر روی ایده هایی متمرکز باشیم که بازار به آنها توجه دارد.

وی ادامه داد: تحریم موقعیت خوبی برای کشور ماست تا با سرعت بخشی و تخصصی تر کردن فعالیت ها، تیم سازی و درک صحیح شرایط و نیازها به شکوفایی برسیم.

#علمی_شو_کاربردی_شو

www.uast.ac.ir

ma.uast.ac.ir

Soroush:@uast_ac_ir

Bale: @uast_ac_ir

Instagram:@uast_ac_ir
Twitter:@uast_ac_ir
Soroush:@uast_ac_ir

کلید واژه ها: دانشگاه علمی کاربردی مازندرانمرکز نوآوری نوور


نظر شما :